Акустичний поролон і те, що вам потрібно знати про нього

А кустичний поролон виготовляється із такого матеріалу як поліуретан. Дуже важлива особливість цього матеріалу полягає в тому, що він добре справляється з поглинанням звуків. Саме з цієї причини його широко використовують у різних приміщеннях, для яких дуже важливо мати правильну акустичну обстановку. Його можна використовувати для облаштування як домашньої студії звукозапису, так і професійної, і не сумніватися в тому, що він чудово впорається з поставленими завданнями.

Якщо розглядати метод поглинання шуму, то тут все дуже просто, адже за своєю суттю шум – це сума звукових хвиль певного частотного спектру. Коли хвилі досягають фізичного тіла, вони можуть або поглинатися, або відбиватися від них. Наприклад, поверхні в приміщенні, такі як стіни, відображають звукову хвилю, яка починає проходити між різними перешкодами та створювати ефект відлуння.

Акустичний поролон

Якщо розглядати килими або м'які меблі, то вони частково можуть знижувати звукову хвилю, поглинаючи її та перетворюючи на тепло. Саме з цієї причини популярності набрав акустичний поролон, який чудово справляється із поглинанням звукової хвилі. Цей матеріал можна використовувати для обробки житлових приміщень, офісів, звукозаписних студій та інших місць, де важливий акустичний комфорт. Залежно від джерела шуму і від ваших особистих побажань, ви зможете вибрати саме той матеріал, який вам необхідний.

Ознайомитись із широким асортиментом акустичного поролону ви можете у нашому інтернет-магазині. В наявності представлена його велика різноманітність, що дозволить вам вибрати саме те, що потрібно. Вартість матеріалу залежатиме від того, який розмір і форму він матиме. Ми можемо запропонувати вам акустичний поролон у різних кольорах, що дасть змогу створити відмінне декоративне оздоблення у приміщенні. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете звертатися до наших фахівців, які будуть раді допомогти вам у цьому питанні.

Без особливих сумнівів можна сказати, що такий матеріал як акустичний поролон має велику кількість переваг, які роблять його настільки затребуваним. Тому, якщо вам набридли сторонні шуми, яких ви хочете позбутися, то все, що вам потрібно зробити, так це просто купити потрібний матеріал. Робіть свій вибір у нас і ви залишитеся задоволені своїм рішенням. Ми зробимо все для того, щоб обслуговування у нас було максимально комфортним і вигідним для вас.

Джерело: https://ecosound.kiev.ua/uk/akucticheckie-materiali/akucticheckii-porolon-piramida

Наверх