Правила придбання дивана

На фінальній стадії ремонту потрібно вже задуматись про купівлю нових меблів. Багато людей йдуть до магазину та розглядають представлені зразки, але набагато зручніше, сидячи вдома, підібрати у свою оселю меблі в інтернет-магазині. Компанія «Mebli CITY» пропонує купити дивани та інші якісні меблі, які допоможуть створити затишок в оселі.

Правила придбання дивана

 

Переваги онлайн-покупок

Якщо Вам потрібно купити диван, тоді сьогодні нема потреби обходити усі меблеві магазини міста, щоб знайти потрібну модель. Інтернет-магазин дозволяє підібрати модель, яка повністю відповідає потребам та вподобанням. Значною перевагою купівлі в інтернеті виступає економія часу. Сьогодні диван можна купити, не виходячи з дому, скориставшись фільтрами сайту інтернет-магазину, або ж допомогою консультантів. В одному місці Ви можете передивитись величезний асортимент диванів, вибрати потрібний колір, тип конструкції та фактуру матеріалу оббивки. Приємним бонусом інтернет-магазинів є вартість самих меблів. Не хвилюєтесь за якість виробів, бо на меблі, представлені в інтернет-магазині є сертифікати якості, які є гарантією безпеки та екологічності виробів.

Розмір дивана

Сучасні моделі диванів розрізняють не тільки за конструкцією, але й за кількістю місць. На ринку представлені двомісні, тримісні моделі та кутові дивани, що можуть вмістити більше осіб.
Якщо у Вас велика родина, або ж Ви любите приймати гостей, тоді оптимальним варіантом можуть стати тримісні або ж кутові моделі. Власники просторих кімнат іноді взагалі мають бажання придбати декілька диванів та створити справжню зону відпочинку, яка умістить багато людей.
Для молодої сім’ї прекрасно підійде двомісний диван, особливо, якщо доводиться жити у малогабаритній квартирі. Подібні моделі дуже компактні й не займуть багато місця, але при цьому вони розкладаються у двоспальне зручне ліжко, яке може служити як постійним місцем для сну, так і додатковим місцем на випадок гостей.

Правила придбання дивана

 

Критерії підбору

Звичайно, новий диван має відповідати стилю інтер’єра, але у першу чергу потрібно подумати про комфорт та зручність використання. Ті, хто вибирають диван для щоденного сну, мають особливу увагу приділити механізму трансформації, оскільки розкладати/складати диван потрібно буде щодня й механізм має бути міцним, надійним та довговічним. Сучасні моделі диванів мають ортопедичний ефект, що може посприяти поліпшенню стану здоров’я.
Окрім дизайну слід визначитись із:

  • розміром дивана;
  • тканиною оббивки, її текстурою, кольором;
  • механізмом трансформації;
  • конструкцією.

Обираючи диван у дитячу або на кухню, слід вибирати тканини, що просочені спеціальними брудо- та вологовідштовхуючими складниками.
У магазині «Mebli CITY» можливо підібрати диван до будь-якої кімнати Вашої оселі за доступною ціною. Тут представлений широкий асортимент диванів різних стилів та трансформацій.

Наверх