Наливні аромати: де купити, особливості та переваги

Знайти духи собі до душі буває непросто. Асортимент ароматів просто рясніє на ринку. Та й ціни бувають досить високі, не всі можуть дозволити собі брендову продукцію. Альтернативою може стати наливна парфумерія. Ціна на розливні парфуми досить прийнятна. Ні, це не говорить про низьку якість сировини. Адже, купуючи такий продукт, ви не переплачуєте за упаковку, дизайн і бренди. А от купляючи звичайний парфум у магазині – за весь цей перелік необхідно викласти чималі кошти. В наливних духах, головне - сам аромат. Звичайно, багато що залежить від самих виробників наливної продукції. Можна невдало придбати духи по заниженій ціні і розчаруватися. Тому підійти до вибору такої парфумерії потрібно дуже відповідально.

Наливные духи Royal Parfums

Шукати в звичайних магазинах таку продукцію не варто. Як правило, виробники створюють інтернет-магазини, де можна детально ознайомитися з асортиментом. Наприклад, фірма Royal Parfums. На сайті магазина представлені наливні духи з описом нот і композицій аромату, ви можете знайти свій улюблений, заощадивши пристойну суму. Основний напрям компанії – продаж наливних парфумів оптом. Рекомендуємо брати саме невеликий опт, адже ціна в такому випадку, дуже вигідна!

Як же вибрати?

Є два способи

  1. Виробники наливної продукції прагнуть зробити духи найбільш схожими на популярні дорогі бренди. Тому в інтернет-магазині дуже просто знайти «свій» аромат і замовити флакон на розлив. Звичайно, відмінності між оригінальною продукцією и наливною версією існують, але вони незначні. Загальне звучання композиції дуже подібне.
  2. Щоб познайомитися з новим ароматом, можна замовити пробники і зробити звичайний тест, як при виборі духів в магазині, завдавши краплю на зап'ясті. Так ви зрозумієте - чи підходять вам ці духи, або варто спробувати інші. Адже дуже часто буває, що спочатку продукт сподобався, а протягом дня він вам набридає, аромат здається нав'язливим.

Наливные духи Royal Parfums

 

Також бажано зробити пробний тест на алергічну реакцію, зверніть увагу на саму консистенцію рідини духів. Не повинно бути осаду або мутного неоднорідного кольору. А так же читайте відгуки, про саму фірму виробника, звертайте увагу на відгуки покупців про конкретний продукт, чи збігається аромат з описом. При нескладному, але відповідальному підходу ваша покупка принесе вам позитивні емоції, а аромат парфумів буде піднімати настрій протягом усього дня. І все це за досить невеликі гроші!

Наверх