Де купити одяг українських дизайнерів

Українці здавна відомі своєю прихильністю до гарного одягу, а наш національний костюм визнаний одним із найкрасивіших і найбагатших за кроєм і оздобленням у світі. Не дивно, що любов до вишуканого одягу в нас така сильна, а наші українські дизайнери стали закороткий час відомі і шановані у світі високої моди. Сьогодні не рідкість зустріти вироби наших кутюр'є у найбільших і найшанованіших центрах світової моди, український одяг завойовує найвідоміші подіуми, його носять багаті і знамениті. Однак, на жаль, часто на внутрішньому ринку важко відшукати одяг українського виробництва, особливо не високу моду, а буденні речі для пересічного споживача. І це дуже прикро, бо багато українців прагнуть підтримати національного виробника і не витрачати гроші на часто неякісний і дуже імпортний дорогий одяг.

українські дизайнери


Де ж купити речі від українських дизайнерів, сукні жінкам, ділові костюми чоловікам, аксесуари, інші модні дрібнички? Звісно, можна звернутись до інтернет-магазину SHOPPING MELL. Тут, на одній торговій площадці представлено аж 250 українських брендів, причому не тільки виробники одягу і дизайнери, а й майстри інших напрямів. Зручний і вишукано стильний сайт, створений в стилі мінімалізму, щоб нічого не відволікало від гарних речей, допоможе придбати одяг, взуття, аксесуари для чоловіків і жінок, дітей, предмети домашнього затишку (посуд, текстиль, декор), для активного відпочинку і багато іншого. Все це зроблено в Україні і відбиває найкращі традиції якості і креативного підходу українців до освоєння навколишнього простору.

українські дизайнери


Справжньою окрасою інтернет-магазину є, звісно, одяг від українських дизайнерів. Причому тут можна придбати речі категорії масс-маркет за прийнятними для широких кіл споживачів цінами, але й одяг преміум класу від найвідоміших і найуспішніших вітчизняних дизайнерів.
На сайті дуже просто купувати завдяки інтуїтивному інтерфейсу і спеціальним фільтрам, які допоможуть швидко знайти необхідний товар. Магазин проводить активну політику цінової лояльності до покупця, тут часто відбуваються різні акції і є цілий розділ зі знижками. Це допоможе виглядати модно і стильно за зовсім смішні суми. Нагадаємо, що крім цього у покупця з'являється можливість підтримати національного виробника, що зараз у тренді.

українські дизайнери


Купляти якісні і красиві речі, які вироблені в Україні, - це внесок в її майбутнє, підтримка економіки, а також багатьох талановитих людей, які заслуговують на загальне визнання і успіх. Тим більше, що вибір таких речей величезний, вони не поступаються ні сучасним дизайном, ні якістю пошиття найвідомішим світовим брендам, а коштують значно менше.

Наверх